معرفی شهرسین

 

 

 

11 Apr

 به مناسبت روز جهانی بهداشت توسط شهردار واعضای شورای اسلامی شهرسین از زحمات پرسنل مرکز جامع سلامت این شهر تجلیل به عمل آمد.

خط مقدم جبهه مبارزه با کرونا همکاران مراکز جامع سلامت هستند....

Read more...

04 Apr

بسمه تعالی
لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
همشهریان گرامی و معزز و نجیب سین برخوار :
از همراهی و همکاری خوب شما دراجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت شعار"در خانه بمانیم" که با ماندن در خانه وعدم ترددو خروج از منازل  در روز 12 و 13 فروردین باعث کاهش روند شیوع این بیماری شدید،صمیمانه قدردانیم.
این اتفاق نشان از عمق درک و فهم و فرهیختگی این مردم است که جا دارد از تک تک آنها تقدیر و تشکر نموده و بر مبنای همین مسئولیت‌پذیری اجتماعی و اینکه سلامتی خود و خانواده و مردم را مد نظر قرار دادند، امروز می‌بینیم که شهر سین در جایگاه مناسبی در امر مبارزه با ویروس کرونا و عدم ابتلا قرار دارد.
طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در حال حاضرتا بیستم فروردین‌ماه جاری ادامه خواهد داشت و طبیعتا به این موضوع باید به شکل ویژه توجه کنیم چرا که این طرح برای حفظ سلامت خود مردم است ،هرچند می‌دانیم که سختی‌های زیادی متوجه آنها می‌کند.
جا دارد از تلاش شبانه روزی  پرسنل خدوم شهرداری،بسیجیان همیشه در صحنه،نیروی انتظامی این خادمان امنیت،هلال احمر،خانه بهداشت شهر ، و جمعی از مردم شریف که با تمام توان در این ایام خادمین سلامت مردم  شهر بودند صمیمانه تشکر و به ایشان  دست مریزاد خالصانه عرض نمائیم.
مارا مرهون دعای خیر خود نماییدکه محتاج دعای شما هستیم.
ارادتمند محمد طهرانی شهردار سین برخوار

Read more...

30 Mar

پیام جناب آقای مهندس محمد طرمه فروشان طهرانی، شهردار سین به مناسبت ولادت حضرت امام حسین(ع) روز پاسدار و حضرت ابالفضل العباس(ع) روز جانباز

بسم الله الرحمن الرحیم
در تاریخ دین مبین اسلام، ماه مبارک شعبان المعظم، مزین است به طلوع انوار تابناکی از آسمان ولایت و امامت که باطلوع نورانی خود، روشنی بخش دلها و دیدگان مومنین خداجویند.
روزهای آغازین ماه شعبان، همزمان با فرخنده میلاد با سعادت مصباح الهدی و سفینه النجاۀ، سرور و سالار آزادگان جهان، حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، قمر تابناک هاشمی، بزرگ جانباز دشت نینوا، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و سید الساجدین، حضرت زین العابدین(ع) است.
نامگذاری سالروز میلاد خجسته سرور جوانان بهشت و قهرمان حماسه کربلا به عنوان روز پاسدار و گزینش میلاد علمدار کربلا به عنوان روز جانباز نشانه ای از پیوند عمیق انقلاب اسلامی با سرزمین نینوا و ستاره های تابناک آن است.
اگر انقلاب خونرنگ اسلامی ایران از دریای زلال ایثار، گذشت، همت و مردانگی کربلا سرچشمه گرفته است، بدون شک پاسداران فداکار و جانبازان جان برکف نیز تجلی همین مشی و منش بوده و هستند و در روزهای پس از 22 بهمن 57، و در تمام عرصه های نبرد حق علیه باطل، حافظ و مدافع مرزهای عقیدتی نظام بوده اند.
اینجانب فرصت را مغتنم شمرده و فرارسیدن خجسته میلاد با سعادت پیشوا و سرور آزادگان جهان و آموزگار حریت و آزادگی، حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار و فرخنده ولادت علمدار بزرگ عرصه ایثار و حماسه و سقای تشنه لب دشت کربلا حضرت ابوالفضل العباس(ع)  و روز جانباز را به تمامی پاسداران و جانبازان و علی الخصوص خانواده این عزیزان پرافتخار میهن اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان توفیق حیات سرافرازانه توأم با عزت و سربلندی در پرتو نعمت نظام والای اسلامی برای همه این عزیزان را مسئلت دارم.

Read more...

04 Apr

شهرداری سین به درجه ۴ ارتقاء یافت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سین محمد طرمه فروشان طهرانی شهردار این شهر از ارتقاء درجه شهرداری خبر داد .

وی اظهار داشت: پس از قریب به ۴سال که از ارتقا درجه شهرداری سین گذشته بود با پیگیری‌های به عمل آمده و طی ابلاغ وزیر محترم کشور شهرداری سین به درجه ۴ ارتقا یافت.

 طهرانی ادامه داد : از پیگیری‌های شورای محترم اسلامی شهر و به ویژه نماینده مردمی و تلاشگر شهرستان جناب آقای حاجی تشکر و قدردانی نموده و امیدوارم با تلاش و همدلی در جهت آبادانی هرچه بیشتر شهر شهید پرور سین بتوانیم قدمهای بزرگتری برداریم.

Read more...

Subcategories