معرفی شهرسین

 

 

 

20 اسفند

برگزاری کلاس آموزش نکات ایمنی به دانش آموزان با توجه به نزدیک شدن چهارشنبه آخر سال توسط واحد آتش نشانی شهرداری شهر سین

مطالعه بیشتر...

20 اسفند

به همت روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر سین کمپین «نه به چهارشنبه‌سوری خطرناک» در شهر سین آغاز به کار کرد...

مطالعه بیشتر...

05 اسفند

برگزاری جلسه ای در محل شهرداری با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سین با نماینده دفتر آقای حاجی ، ریاست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان، ریاست اداره آبفا شهرستان ، ریاست اداره برق شهرستان ،نماینده اداره راه وشهرسازی ، جهاد کشاورزی، شبکه دامپزشکی و میراث فرهنگی شهرستان برخوار جهت بررسی مشکلات دامداران شهرسین تشکیل گردید.

مطالعه بیشتر...

20 اسفند

برگزاری مراسم کاشت نهال به مناسبت گرامیداشت 15 اسفند روز درختکاری با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سین ، ریاست نهاد کتابخانه های عمومی شهرستان، مسئول کتابخانه شهر سین ، نماینده اداره بنیادشهید و امور ایثارگران و تعدادی از خانواده معظم شهدا  بیاد شهدای_امنیت در خیابان سعدی شهر سین .
شهردار شهر سین در این مراسم عنوان نمود روز درختکاری بهانه ‌ای است برای این که ما به محیط زیست احترام گذاشته و آن را احیا کنیم و یا حداقل آن را با دقت بیشتری نگه داری کنیم. امید است که با تلاش در این جهت، حتی با کاشتن یک نهال کوچک، شهری زیبا و آباد را برای خویش مهیا کنیم که یقینا کاری پسندیده است.

مطالعه بیشتر...

23 بهمن

بسم الله الرحمن الرحیم

به فضل الهي، حماسه عظيم راهپيمايي ۲۲بهمن ماه سال۱۳۹۷، بار ديگر حضور پر رنگ و پرمعناي مردم غيور و ولايتمدار با وحدت و بصيرت، عظمت و شكوه اسلام و انقلاب اسلامي را به رخ جهانيان كشاند و انزجار ملت ايران اسلامي را از استكبار جهاني نشان داد و لرزه بر اندام منحوسشان انداخت.
لذا بر خود وظيفه مي دانم از اقشار مختلف مردم بيدار و هميشه در صحنه شهر سین جهت حضور در اين راهپيمايي عظيم تقدير نموده و سرافرازي بيش از پيش كشور عزيزمان ايران اسلامي را تحت ولايت مقام معظم رهبری از درگاه خداوند سبحان مسئلت نمايم.

محمد طرمه فروشان طهرانی
شهردار سین برخوار

زیر مجموعه ها